+90 (282) 650 18 08

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Mekappa kullanıcılarına yeni ürün; “FALCON”

Mekappa kullanıcılarına yeni ürün; “FALCON”

Türkiye’nin ilk yerli davlumbaz üreticisi Tümsan; hazırladığı altyapısıyla günümüz “mutfak çözümleri” alanında kullanıcıya fayda sağlayacak hareketlilik ve fonksiyonellik, işlerini kolaylaştıracak ürünlerle hizmet vermek amacıyla ürün gamını genişletmeye devam ediyor.

Bu ürün gamıyla aspiratörler, duvar, ada ve köşe tip davlumbazlar, ocaklar, fırınlar, mikrodalga, bulaşık makineleri, mutfak aydınlatma sistemleri, özel üretim paslanmaz panel ve mutfak tezgahları ile geniş bir alanda hizmet veren Tümsan; davlumbaz ürün gamı içerisine eklediği ekonomik ve şık modeli “FALCON” ile bütün mutfaklarda yerini almayı hedefliyor.

MUTFAKTA FARKLILIK ARAYANLAR İÇİN…

Rekabetçi ortamdaki fiyat aralığı ve iki farklı seçeneğiyle kalitesinden ödün vermeyen FALCON; güçlü hava emiş gücüne ek olarak, camüstü dokunmatik ve mekanik tuş grubu opsiyonlarıyla mutfakta kolay kullanım ile farklılık sağlıyor.

09 Ağustos 2019
40 kez görüntülendi
WhatsApp chat